Loading...
Eğitim ve Seminerler2019-03-02T19:39:32+03:00

Project Description

1. Liderler için Güven Pusulası

“Güven temelinde ve veriminde liderlik”

Lider ve yönetici olarak güvenilirliğin yönlerini ve iletişimden, iş yapma stilinize ve iş yeri kültürünüze kadar güveni yaşamak ve yaşatmak için yöntem ve bilgiyi sizinle paylaşıyoruz. Liderlerin, iş yaşamına ve topluma etki eden bireyler olarak güvenilirliğine değer veriyoruz.

2. Takımlar için Güven Pusulası

“İş birliği, insan birliği”

Takımda güven kültürünün gelişmesi için gerekli olan temel beceri ve yaklaşımları takıma tanıtıyor ve birlikte farkındalık kazandırıyoruz. Güven yönetimi araçlarını paylaşıyoruz. Güvenin birleştirici, hızı arttıran ve yıkıcı çatışmayı önleyen tüm iyiliklerini yaşamanın verim ve mutluluk getirdiğini biliyoruz.

3. İlişki Yönetimi

“Yaşamda her şey ilişkilerden oluşur.”

İlişkilerin unsularını ve dinamiklerini anlamak, bütünsel bir bakışla kavramak kendimiz ve çevremiz için değerlidir. Sistem bakış açısı ile iş yaşamında gerek lider gerek çalışan rollerimiz için gerekli ilişki yönetiminin detaylarını paylaşıyoruz. İlişkileri çatışmadan arındırmak, kaliteli iletişimle buluşturmak, kendi çıkarımlarımızın farkında olmak ve güveni yaratmak için gerekli becerileri kazandırıyoruz.

4. Koçluk Becerileri

“Profesyonel kimliklerimiz için yeni bir yönetsel araç ve geliştiren bir bakış açısı”

Yöneticiler İçin Koçluk Becerileri Programı yönetici, lider ve adaylarının, yönetsel takım çantalarına yeni ve etkili bir aracı eklemelerini sağlıyor. Katılımcılarımızı yeni bir perspektif, bakış açısı ile buluştururken, hızlı şekilde yaşama geçecek bilgi ve beceri ile uğurluyoruz.

5. İş Yaşamında Başarı

“İş Yaşamında mutlu ve verimli olmanın yolları”

Uzun süreli bir okul yaşamından sonra, iş yaşantısı farklı bir dönem ve rol olarak karşımıza çıkar. Bu dönemin başlangıcında, hedefli yaşam, motivasyon, gelişim ve beraberinde insan ilişkileri konusunda bilgi ve farkındalık yaratmaya yönelik bir eğitime dahil olmak değerlidir. Bu program, İş yaşamına yeni adım atan katılımcıların iş yaşamlarında verimli ve beraberinde mutlu/memnun olmanın yolları hakkında farkındalık yaratmayı hedeflemektedir.

6. Su Gibi Sunum: Sunum Teknikleri

“Akışta ve su gibi sunumlar gerçekleştirmenin yol ve yöntemleri”

İzlediğimiz en iyi sunumların içinde biz ve seyirci zamanın nasıl geçtiğini bilmez ve bu bir anlamda iyi bir buluşma ve zenginleşme göstergesidir. Akış kuramının bize anlattığı, zihinsel bir bütünlük içinde olmak, aynı zamanda yapmakta olduğumuzdan mutluluk ve doyum hissetmek de budur. Su Gibi Sunum, eğitimimizde katılımcılarımız, iyi bir sunum yapmanın için gerekli bilgi ve beceriyi, yaratıcı araçlar ve tamamen deneyimsel tasarlanmış yöntemlerle öğreniyor ve hatta içselleştiriyorlar.

7. Eğitimcinin Eğitimi

“Bilgi ve becerinin yaşama akmasını kolaylaştırmanın yolları ve yöntemleri”

İnsanoğlunun bir ileriye gidişi eğitimle mümkün. Eğitimlerin hedefi kadar içeriği ve nasıl aktarıldığı önemli. Yetişkinlerin yoğun temposu içerisinde, hedefine ulaşan ve akılda kalan bir eğitim tasarlamanın ve aktarmanın yenilikçi ve etkili yöntemlerini paylaşıyoruz. Eğitimcinin Eğitimi programımızı, farklı eğitim yaklaşımlarının bilgisinin kazanımını da sağlarken, diğer yandan deneyimsel eğitim tasarımına odaklı olarak gerçekleştiriyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin