Loading...
Biz Kimiz?2020-06-16T17:11:24+03:00

Hakkımızda

İ

ş yaşamının temelinde güven olduğunda, ilişkilerin sağlıklı ve iletişimin kaliteli yapılandırıldığında verimin arttığını ve iş doyumunun gerçekleştiğini biliyoruz. Yönetim alanında yapılan tüm bilimsel çalışmaların ışığında, saha tecrübemiz ve yıllar içinde geliştirdiğimiz eğitim programlarımız, koçluk yaklaşımımız ve kendi geliştirdiğimiz temeli son derece güçlü yönetsel modellerimiz ile biz iş yaşamının «Güven Ortağı» olarak varız.

Eğitim, koçluk, kolaylaştırıcılık, moderasyon ve yakın dönemde iş portföyümüze ekleyeceğimiz mediasyon ile çalıştığımız şirket ve kurumlara özel çözümler üretiyor ve ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Cantekin Eğitim Koçluk ve Danışmanlık, kurulduğu dönemden bu yana Güven Gelişimi , Güven Yönetimi ve Güven Kültürünün oluşturulması yönünde çalışmalar yürütmektedir.

«Güven Ortağı» sektörünün tek patentli ve küresel bilgi ile detaylandırılarak Türkiye’de oluşturulmuş ilk güven temalı yönetim modelidir. Öncelikli olarak kurumsal boyutta güvenin yapılandırılmasına katkı sunmayı amaçlamasının yanında, çalışmanın vizyonu, güven etkini çalışma ortamlarının ötesinde topluma yaymak ve güvenin iyiliklerini toplumsal olarak yaşama geçirilmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’de ve dünyada «Güven Ortağı» olarak bilinmek ve anılmak.

Misyonumuz

İş hayatında ve toplumda güvenin gücünü yaymak ve olumlu gelişim ve değişime destek olmak.

Misyonumuz

İş hayatında ve toplumda güvenin gücünü yaymak ve olumlu gelişim ve değişime destek olmak.

Değerlerimiz

Her işimizde müşterimizin, paydaşlarımızın ve katılımcılarımızın gerçek ihtiyaçlarını gözetir, aklın yolu ve teyidiyle ve her zaman kalbimizle yani iyi niyetle çalışırız. Güveni kazanmak ve sürdürmek için yetkinliklerimizi en yaratıcı biçimde kullanır, verdiğimiz sözü her zaman tutar ve değer katmaya öncelik veririz.

Referanslarımız

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin